תנאי הקנייה וההזמנה באתר סקיז (Skizz), מידע כללי בנושאי אחריות ושירות למוצרי Skizz, תנאי תשלום, תנאי משלוח ותנאי ביטול עסקה.
תנאי קנייה

תנאי הזמנה

בעת ביצוע הזמנה באתר הינך מצהיר כי הנך מעל גיל 18 ופרטיך נכונים וכי אמצעי התשלום שתשתמש בו שייך לך, בין אן מדובר על תשלום בכרטיס אשראי או בתשלום באמצעות שירותים אחרים כמו Paypal. 

תנאי תשלום

התשלום באתר מתבצע באחת משתי אפשרויות: תשלום באמצעות כרטיס אשראי תחת פלטפורמת PayPal ותשלום באמצעות שירות Paypal לבעלי חשבון. התשלום בכרטיס אשראי יבוצע און-ליין באתר PayPal בחיוב רגיל (ללא תשלומים) ואילו התשלום באמצעות חשבון Paypal יבוצע בפלטפורמה הייעודית והמוכרת של Paypal.

תנאי משלוח

את ההזמנות אנו נספק במשלוח בתוך 14 ימי עסקים. 'משלוח עד הדלת' נעשה באמצעות חברת משלוחים בו המוצר מגיע עד לדלת בית הלקוח עם שליח.

ההזמנה תישלח לכתובת שהוזנה במהלך ההזמנה כאן באתר (ולא על פי כתובות אחרות הקשורות להזמנה כמו זו המצויינת ב- Paypal). במקרה של ביטול עסקה או החזרת המוצר – לא יזוכה הלקוח בעלויות המשלוח.

תנאי ביטול עיסקה

סקיז (Skizz) תאפשר החזרת מוצרים בתוך 30 יום מתאריך הפקת החשבונית וזאת בתנאים הבאים: המוצר בשלמותו, סגור באריזתו המקורית והשלמה, לא נעשה שימוש במוצר וכנגד חשבונית. במקרה של ביטול, יש להחזיר את המוצר למשרדי החברה בחולון ובתיאום. ניתן גם לשלוח את המוצרים למשרדים באמצעות משלוח ישיר למחסני החברה.